.

.

New
Женска Мода Plaid Кошула Врвот На Повик Солидна Боја Lapel Падне Долг Ракав Tee Комбинација Дами Блузи Суичери

Женска Мода Plaid Кошула Врвот На Повик Солидна Боја Lapel Падне Долг Ракав Tee Комбинација Дами Блузи Суичери

DEN 407.76

Количина на стоки
Достапно

★Повод-Нашата Женска Pullover Е Добар Во Различни Повод Weaing, Како што се Патување, на Училиште, на Одмор, на Отворено, Датум, Улица и Околу Куќата, Итн и Тоа е исто Така Добра Идеја Како Божиќ, Роденден, Денот на Вљубените, денот на Благодарноста, Девојка Ден Подарок Итн и Симпатична врвот за Жените.Боја : 03gray | Големина : Големи Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.Поради тоа што е нова облека, може да биде малку frizzy, по неколку мие нема проблем.Поради прирачник за мерење,ве молиме овозможи разликата на 2-3cm,ви благодарам.Тоа е погоден доволно за вашата секојдневно носење.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат