.

.

New
XMSH Бања Организатор Полици Паста за заби Универзална Складирање Спалната соба, за Бања Нема Дупчење со Налепница Лесно се Инсталира Туш Организатор

XMSH Бања Организатор Полици Паста за заби Универзална Складирање Спалната соба, за Бања Нема Дупчење со Налепница

DEN 938.88

Количина на стоки
Достапно

Не-означување налепница има силна вшмукување моќ и тешки товарот капацитет, кој е погоден за повеќето фенови за коса, Транспарентни и видливи, јасно се гледа содржина. 2compartments, во прилог на зачувување на фенови за коса, чешли, паста за заби и производи за нега на кожата, исто така може да се стави, Со не-означување налепници, без удирање, без оштетување на ѕидот, лесна инсталација.Покачување на заштитна ограда за да се спречи предмети од паѓање, Заоблени агли, нема да изгребат фен за коса.Организацијата полиците може да се користи за бања, тоалет, кујнски или други простории, добра за чување варираат секојдневно резерви.Карактеристики со не-исчезнува, отпорно на гребење и издржливи.Овие цврсти ѕид монтирани бања полиците се дизајнирани за вашиот бања/ кујна/ Dorm да helpe вашата соба да изгледа толку многу почист.Правејќи совршен употреба на аголот простор на бања, кој е идеален избор за чување шампон, туш гел, крем, итн.Ефикасна агол простор бања складирање организатор, заштедува простор, а исто така има одлични складирање функција.Име на производ : Фен Rack Color : Transparent Size : Околу 220 x 120 x 190mm/8.66 x 4.72 x 7.48 инчен(L x W x H)Пакетот Вклучува : 1 Pc x Фен Rack1 Pc x Не-означување sticker Notes : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 inch Due за рачно мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 0-3мм.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не ми пречи пред наддавање.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат