.

.

New
SHIBOHAN Туш Капи, 6 Парчиња Водоотпорен ЕВА Пластична Капа, Еластична Обновливи Туш Капа, Чипка Еластична Со Печатени Туш Када Капа,Погоден за женската убавина, фризе?

SHIBOHAN Туш Капи, 6 Парчиња Водоотпорен ЕВА Пластична Капа, Еластична Обновливи Туш Капа, Чипка Еластична

DEN 226.80

Количина на стоки
Достапно

- Премија Материјал Со Добар Waterfproof : Овие туш капаците се направени од високо-квалитет ЕВА материјал, кој е издржлив, заштита на животната средина, невкусна и одличен водоотпорен, да и помогне на вашата коса остане сува и подобро да се уживаат туш време. - Еластична Бенд Дизајн : дизајниран со strechable еластична бенд го прави туш капа одговара на повеќето глава големини и го задржува капа во место додека сте туширање, не премногу тесни да направи да се чувствуваат непријатно.Погодна за девојки и жени. - Модерен и лесно да се носат.обновливи туш капа со печатени чипка дизајн, истакнувајќи женственост, додавајќи силно чувство на ритуалот на живот.туш капи мала тежина, кога патувате, можете да се свитка тоа и го стави во вашата патна торба, можете да го користите во секое време. - Широка Примена:Покрај може да се користи во капење, овие обновливи туш капи може да се широко се користат во готвење,Спа,Убавина,Салон за ект.заштита на вашата коса од прашина кога не се соочуваат со чистење,дома чистење.Одличен туш капа за жени со долга коса,кратка коса,кадрава коса и така натаму. - Одлично Клиент Serice : Ова обновливи туш капа може брзо да се исуши после миење, па тоа секогаш чува свежа и чиста.Ако имате било какви прашања, не двоумете се да не контактирате директно.наша цел е да биде 100% задоволни со вашето купување.Секогаш можете да изберете од 6 убава и прекрасна туш капи да уживате во вашиот туш време.Ние бидете сигурни дека пластични туш капа е 100% водоотпорни така, на косата не се навлажни.На совршено големина форма значи дека ќе ги собере сите коса должина и стилови.На чипка еластична бенд дизајн држи коса удобно и не остави какви било траги на челото.Симпатична печатени туш капа е идеален за вашиот секојдневен дома туш, шминка, чистење и коса салон.Име : Туш cap Material : EVASize : 28cm / 10.6 inch Weight : 11g Applicable коса : сите видови на краток и долг hair Suitable за луѓе : жените, girls Quantity : 6 парчиња.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат