.

.

New
CAIJUN Туш Седиште Ѕид-Монтирани Виткање Алуминиум Легура Телескопски Собранието Водоотпорен го исклучите Не се Лизга, 4 Бои, 2 Стилови со Двојна употреба (Боја : Беж, Г?

CAIJUN Туш Седиште Ѕид-Монтирани Виткање Алуминиум Легура Телескопски Собранието Водоотпорен го исклучите Не

DEN 638.40

Количина на стоки
Достапно

★ Материјал : Алуминиум легура, капацитет : 136kg, боја : Орев, Сребро, Дрво боја, Беж. ★ Карактеристики : перфорирани инсталација, алуминиумска рамка, висок квалитет на хардвер, удобно и дише, еколошки, безбедно и издржливи. ★ Мулти-функција : бања столче, чевли клупата, бања клупата, бања стол, туш стол, дневна стол, ѕид стол, погоден за стари лица, бремените жени, лицата со хендикеп, деца. ★ Големина : Поклопецот - 410x430mm (должина х ширина), open-350x320x380mm (должина x ширина x висина на седиште) (види големината на табелата за детали). ★ Ако не ја прими стоката нормално или имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, директно се продаваат од страна на производителот, за поддршка на повеќе набавки.Бренд : CAIJUNProduct Име : Туш Seatquantity : 1 Style : Без потпирачи за раце , Со armrests Whether да се соберат : собранието (удар инсталација)Стил : едноставен и modern Applicable да се : постари лица, бремени, со посебни потреби, children Scope : бања, балкон, спална соба, влезот, дневна соба【Производ прирачник】1. Анти-ладно против пролизгување перница, лесно да се clean2. Висока јачина на интерфејс, durable3. Комплетен прибор, нема потреба да се купи одделно[Чисти инструкции] : Чистење инструкции : Избрише со влажна крпа[Големина Опис] : Рачно мерка производ големина, ве молам прости 1-3cm грешка====answer : ___________________________ Note : производство серии се различни, па така не е мала грешка во боја на секоја серија на производи, што е нормално.Ве молиме да се разбере.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат