.

.

New
Блиску до Обичај Постелнина Zoey Гроздобер Индиго Геометриски Точка Памук Туш Завеса

Блиску до Обичај Постелнина Zoey Гроздобер Индиго Геометриски Точка Памук Туш Завеса

DEN 3576.00

Количина на стоки
Достапно

Памук. 75 инчи широка x 84 инчи долго, Unlined. 100% Памук.Координирање на прозорец третмани и постелнината се достапни.Направени во САД во нашата шиење соба од страна на квалификувани занаетчии.Бесплатни ткаенина своч по барање.Zoey е навистина уникатен дизајн кој се одликува страна се насликани точки во морнарица и сино-сива боја на бела позадина.Засилен копчето дупки за 12 завеса прстени.Вкупната Големина е 75" широк x 84" долго.Завесата е екран печатени 100% памук.Поставата е ecru памук/поли sateen и не превзема местото на вода-отпорни на лагер.Хемиско чистење не е препорачливо.ОВА Е ПРИЛАГОДЕНО ЦЕЛ.ВЕ МОЛИМЕ ОВОЗМОЖИ 1-3 НЕДЕЛИ ЗА ИСПОРАКА.Координирање на шемите на Собирање : Карло Индиго, Шенон Индиго, Шарм Индиго, Zoey Индиго.Проверете нашите други огласи за усогласување и координирање на кревет, бања, прозорец и дома декор предмети.БЕСПЛАТНИ ткаенина своч..структурата своч ќе ви овозможи да се види на боја и текстура на ткаенина, пред да се купи.За да побарате бесплатно своч, испратете ни e-mail со вашата поштенска адреса и ткаенина што би сакал да видам.За нас..Нашите постелнина, прозорец третмани и дома акценти се сопствени направени во САД во нашата шиење соба од страна на квалификувани занаетчии кои имаат над 40 години искуство и кои, повеќе е најважно, земете голема гордост во нивната работа.Ќе бидете импресионирани од супериорна изведба на нашите производи и внимание на детали.Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат