.

.

New
Афроамериканец Туш Завеси Сонцето Жена Туш Завеса Ткаенина Бања Завеса Трајни Водоотпорен Бања Туш Завеса 48x72 во

Афроамериканец Туш Завеси Сонцето Жена Туш Завеса Ткаенина Бања Завеса Трајни Водоотпорен Бања Туш Завеса 48x72

DEN 587.04

Количина на стоки
Достапно

Тоа Е Направен Од Високо-Квалитет Водоотпорен Полиестер Ткаенини, Со Добра Пропустливост На Воздух И Мека.Водоотпорен,Ефикасно И Брзо Сушење, Висока Температура Отпор, Непроѕирни, Заштита На Приватноста; Метални Buttonhole Дизајн Го Прави Туш Завеса Кука Се Повлече По Волја Да Се Продолжи Работниот Век На Туш Завеса.Пондериран Доведе Жица, Windproof, Заклучени Температура.Тоа Е Совршен Подарок За Вашите Роднини И Пријатели На Разни Фестивали.Нерѓосувачки Челик Дупки И Куки Да Може Лесно Да Се Откажам.Интересни Модели Се Создаде Опуштена Атмосфера За Вашиот Тоалет.Поради Различни Брендови На Набљудувачите, Вистинските Бои Можеби Малку Поинаква Од Слики.Ако Било Какви Прашања, Ве Молиме Ни E-Mail Прв Пат.Совршена Декорација : Туш Завеса Ви Овозможува Да Уживате Во Свежа И Чиста Животна Средина Секој Пат Кога Ќе Бања.Нашите Туш Завесата Може Совршено Да Ги Красат Вашата Бања.Тоа Е Модерен И Убав Подарок За Вашите Роднини И Пријатели.Висок-Квалитет : Тој Е Направен Од 100% Полиестер Влакна, Со Добра Навремено Отпор И Обликот На Задржување, Висока Јачина И Еластична Обновување.Тоа Е Издржлив, Навремено Отпорни И Водоотпорен.Животна Средина-Пријателски : Ние Користиме Високо Квалитетни Еко-Пријателски Мастило За Дигитално Печатење.Обезбедување На Безбедна И Здрава Средина За Вас И Вашето Семејство.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат