.

.

New
Само Гаснење Купола на Врвот (во Горниот Само) [Сет на 10] Боја: Црна

Само Гаснење Купола на Врвот (во Горниот Само) [Сет на 10] Боја: Црна

DEN 3962.40

Количина на стоки
Достапно

FGBBT1529 BK Боја : Црна Карактеристики : -УЛ Наведени/FM Одобрени Оган-Safe/Само Гаснење. -Во согласност со БЗР Стандарди. -Содржи не ' рѓосувачки челик, само-затворање на вратата за контрола на смрдеата.Видови : -Капаци & Блузи.Генерички Спецификации : -За употреба со WB44 и WB2039 модели.Димензии : вкупна Ширина - страна на Страна : -16".Вкупна Должина : -16".Целокупниот Производ Тежина : -6 lbs.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат