.

.

New
5 Пак! 255 Qt. / 64 Литри / 240 Литри Blackstone Ротациона Моделирани Тркала Правоаголна корпата за Ѓубре со Капак. Recycle Bin Комерцијален Отпад Кошница Ѓубре Може Да Дом Корпата За

5 Пак! 255 Qt. / 64 Литри / 240 Литри Blackstone Ротациона Моделирани Тркала Правоаголна корпата за Ѓубре со

DEN 936.72

Количина на стоки
Достапно

ТРАЈНИ ИЗГРАДБА : Стручно изградена со користење солиден, високо квалитетни пластични, ова ѓубре може да е изграден за да трае.Оваа брановидни пластичен материјал е влијание-отпорни на стегање исклучување секојдневна употреба, им служи и за годините што доаѓаат.ПОГОДЕН ЗА СТАНБЕНИ ИЛИ КОМЕРЦИЈАЛНА УПОТРЕБА – се очекува преку големина одговара на било кујна со големи семејства и на неутрален заврши натпреварите било канцеларија боја шема.Атрактивен Дизајн - се Карактеризира со низок профил дизајн, оваа wastebasket / корпата за ѓубре е одлична за канцеларии и пред-на-на-куќа употреба на ресторани.На атрактивен дизајн на ова ѓубре може да се надополнети со суптилна црна боја и разноврсна големина.Погоден за станбени или комерцијална употреба – големина Одговара на било кујна со големи семејства и боја заврши уште може да изгледаат пријатни кога се користи во канцеларија простори.ДОВОЛНО КАПАЦИТЕТ - пластични отпадоци капацитет е доволно доволно дека тоа нема да се пополни премногу брзо, но, доволно мала да се вклопи во тесни простори.Простор ефикасни, економични и лесен и ефикасен начин да се рециклира. 5 Пак!Тоа ќе ви помогне со вашите организациски потреби, додека одржување на вашиот дом бесплатно на нередот.Одликувајќи се со низок профил дизајн, оваа wastebasket / корпата за ѓубре е одлична за канцеларии и пред-на-на-куќа употреба на ресторани.На атрактивен дизајн на ова ѓубре може да се надополнети со суптилна црна боја и разноврсна големина.Тоа е голем плус за вашиот хост/водителка станица, или да ја користите зад шанкот на вашите мали погодност продавница така што вашиот персонал може брзо да се ослободите од било несакани остатоци од хартија, или дури и за употреба deskside.Одлична за употреба во домот, во бања, спална соба, кујна, ученичкиот дом или канцелариски простор.Се користи секојдневно Оваа wastebasket е направен од тешки-должност materilas кој обезбедува долготрајна употреба.Дали ви треба тоа во голем сообраќај лоби, зафатен кујна, или под контра од вашиот каса, ова ѓубре може ќе одам на работа!Во застана на работ на дното, исто така, обезбедува супериорни стабилност на рамни површини.Совршен за тешки товари и широк спектар на содржини.Совршен за употреба внатре, надвор и голем број работни места во-меѓу!Спецификации : Должина 32 Инчи Ширина 24 5/16 Инчи Висина 41 13/16 Инчи Капацитет 64 Литри.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат