.

.

New
Gepnoo 20x Празни Стаклени Шишиња од Плута Затка Шарм Тегли Свадба Фаворизира Контејнери

Gepnoo 20x Празни Стаклени Шишиња од Плута Затка Шарм Тегли Свадба Фаворизира Контејнери

DEN 312.96

Количина на стоки
Достапно

Ве молиме овозможи 1-2 MM се разликува поради прирачник за мерење, благодарение!.Материјал : Стакло.Добро е да DIY тоа како ѓердан pendant, кои сакаат шишиња или парфем шишиња, исто така, погодна за декорација.Мултифункционален, може да се пополни со потпури, желе топки, акрилик карпи и gemstones, цветни ливчиња, ги красат со лента, или едноставно да се пополни со sandy.Секое шише доаѓа со плута врвот, заврши со сребро јамка за прикачување како шарм или pendant.Опис : - Секое шише доаѓа со плута врвот, заврши со сребро јамка за прикачување како шарм или pendant - Мултифункционален, може да се пополни со потпури, желе топки, акрилик карпи и gemstones, цветни ливчиња, ги красат со лента, или едноставно да се пополни со песочна Добро да се DIY тоа како ѓердан pendant, кои сакаат шишиња или парфем шишиња, исто така, погодна за декорација. - Ве молиме овозможи 1-2 MM се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме!Спецификација : - Материјал : Стакло - Боја : Јасно+Зелена јасна - Шема : Tear Drop - Количина : 20 компјутери - Шише висина : Околу 2.8 cm / 1.1 инчен - Дното дијаметар : Околу 1.2 см / 0.47 инчен - Плута висина : Околу 1cm / 0.4 inch Package Вклучува : 20 Парчиња Мали Стаклени Шишиња.

Карактеристики на стоката

- Material:
Glass
- Color:
Clear+Green clear
- Pattern:
Tear Drop
- Quantity:
20 pcs
- Bottle height:
Approx 2.8cm / 1.1 inch
- Bottom diameter:
Approx 1.2cm / 0.47 inch
- Cork height:
Approx 1cm / 0.4 inch
Package Includes:
20 Pieces Small Glass Bottles :
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат