.

.

New
BINNANFANG AC216 1PC Природни Кристално Стакло кои Сакаат Шише Дома Декор Исцелување Камен Карпа Минерални Примероци Среќа Лебдат Шише Декорација Подароци Кристали Исцелу

BINNANFANG AC216 1PC Природни Кристално Стакло кои Сакаат Шише Дома Декор Исцелување Камен Карпа Минерални

DEN 398.64

Количина на стоки
Достапно

Изгледа одлично на сите прилики. 1.Природни кристали и камен имаат енергија од природата, кристално точка може подобро да се концентрираат на енергија во горниот дел, се користи за да се лекува, се приспособат на телото, најдобрата алатка на духот телото. 2.Ќе се формира моќна енергија полето од центарот, и енергија ќе се испуштаат директно од врвот совет, каде и кристално столб се поставени. 3.Подобрување на ефикасноста на работата.Енергијата на кристал може да го исчистите умот и refresh еден дух.Седи медитација со кристално точка ќе ја зајакне вашите лични извор на инспирација и изостри вашиот ум. 4.Намалување на електромагнетна радијација.Стави кристал точка на компјутер, ТВ, микробранова печка и други електрични производи или околу, може да го намали својот зрачење, заштита на човековото тело не ќе биде премногу интерференција со електромагнетни бранови.Понекогаш парцела ќе биде ставен во предната врата, понекогаш во поштенско сандаче, ве молиме да не наплата по волја, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви послужи 24 ЧАСА!Materials Natural Камен и crystal Size и weight40*22mm 20-25g50*22mm 25-35g60*22mm 35-45g80*22mm 45-55g.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат