.

.

New
Преносни Биро Фан,USB Напојува Метални Преносни со 2 Брзини Switch Лични Ладење Вентилатор за Домашната Канцеларија Табела Отворено

Преносни Биро Фан,USB Напојува Метални Преносни со 2 Брзини Switch Лични Ладење Вентилатор за Домашната Канцеларија

DEN 1271.76

Количина на стоки
Достапно

✔ Батерија Фан може да биде вашиот совршен придружник за време на топла сезона.Тоа може да се користи како за внатрешна и надворешна ладење активности.Тоа е една мала, но моќна фан кои лесно може да се носи секаде каде што сакате. ✔ Полнење преку USB со компјутер, лаптоп , моќ банка, USB, Полнач, мобилен телефон адаптер, автомобил полнач итн. ✔ Масата фан може да се ротира автоматски 60° од лево кон десно и 50° прирачник вертикална ротација за да се обезбеди поинаков агол правец.Ова вертикална ротација дизајн ви овозможува да уживате во ветрот дува директно. ✔ Висок квалитет brushless мотор, силен ветер, со голема брзина и помала бучава (≤40d B), со 5 ножеви.Звукот не е загрижувачки, дури и за време на спиење или работа.Таа донесува ЕДНОНАСОЧЕН мотор со ниска потрошувачка на енергија да се реализира заштеда на енергија перформанси. ✔ Мала тежина и преносни големина направи погодна за употреба во различни ситуации, на пр. : автомобил, спална соба, канцеларија, кампување, патување, и др.Исто така една идеја за подарок за пријатели, колега и семејство, Нашата понуда од 12 месеци гаранција.ОПИС : 1. 100% сосема нов и висок quality2. Напојува со Лаптоп/КОМПЈУТЕР/моќ Банка/USB полнач и more3. Компатибилен со компјутери, лап-топ компјутери, преносни полначи и други уреди со usb излез.Напојува Само со помош на USB кабел.За подобри перформанси, 2 A USB порта е високо препорачуваме.4. 360 степен ротација фан со 2 Брзина за Дома за Статистика Табела Отворено Кампување СКАРА и многу повеќе.5. Супер силен ветар, ултра тивок дува,Ниска енергија, заштеда на енергија дизајн.ПРОИЗВОД ПАРАМЕТРИ : Напојува преку USB port Voltage : DC 5 V 1 APower : 3 WUSB кабел должина : 120cm Material : Metal Size : 23.5x24cm Color : Црна,Розова,Blue PACKAGE ВКЛУЧУВА : 1 x USB Вентилатор(други додатоци демо на сликата не е вклучена.) Answer : ___________________________ NOTE : 1.Ве молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење.2.Боите може да имаат различни како разлика екранот, ве молиме да се разбере.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат