.

.

New
QVS 10-Нозе USB 2.0 Проѕирен Запалени Кабел со Црвени Led диоди (CC2209C-10RDL)

QVS 10-Нозе USB 2.0 Проѕирен Запалени Кабел со Црвени Led диоди (CC2209C-10RDL)

DEN 190.32

Количина на стоки
Достапно

Вграден-во мулти-боја Led диоди кои промена на најмалку 3 различни бои.Сребро плетенка заштитен со проѕирен јакна.Поддржува USB брзина до 480 Mbps.Осветлете ја вашата USB конекции со QVS најновиот USB 2.0 Проѕирен кабли со LED!Шарени начин да знаете дали вашата врска е во право на вистинскиот пат - вградениот Led диоди во двата краеви на овој USB кабел светне за да покаже дека уредите се правилно поврзани и работа.Оваа запалени кабел ви овозможува да поврзете центри и периферни уреди како на пример принтери, скенери, и чување дискови.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат