.

.

New
QVS 10-Нозе USB 2.0 Проѕирен Запалени Продолжување Кабел со Црвени Led диоди (CC2210C-10RDL)

QVS 10-Нозе USB 2.0 Проѕирен Запалени Продолжување Кабел со Црвени Led диоди (CC2210C-10RDL)

DEN 220.80

Количина на стоки
Достапно

Изградена во боја Led диоди.Поддржува USB брзина до 480 Mbps.Стандард сплит прстен.земја на потекло : Кина.Осветлете ја вашата USB конекции со QVS најновиот USB 2.0 Проѕирен продолжување кабли со LED!Шарени начин да знаете дали вашата врска е во право на вистинскиот пат - овој продолжување кабел се протега на должина на кој било USB кабел со Тип На конектор.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат