.

.

New
ASHATA Тип-C 3,5 Аудио Адаптер Кабел C-Видиме Слушалки Адаптер Тип C Адаптер

ASHATA Тип-C 3,5 Аудио Адаптер Кабел C-Видиме Слушалки Адаптер Тип C Адаптер

DEN 107.76

Количина на стоки
Достапно

3.5 mm аудио интерфејс усвојува никел позлата процес, анти-оксидација, стабилна врска.На приклучокот е направен од лесен алуминиум обвивка, која е силна и pluggable и има долг животен век.Двострано интерфејс, без оглед на позитивни и негативни, без страв од системот за менаџмент на информации-вметнување.Мал и лесен за носење, силна компатибилност.Едно парче дизајн, plug and play.Спецификација : Функција : Конвертирате од типот-c мобилен телефон интерфејс за аудио 3,5 мм женски седиште Женски седиште : 3.5 mm аудио женски седиште Материјал : 99% висока чистота кислород слободни бакар Функција : слушање песна + директен повик + жица контрола Должина : околу 10cm Пакет Листа : 1 * Адаптер Забелешка : 1. Без декодер чип. 2. Погоден за 90% од типот-C интерфејс модели на телефони на пазарот.

Карактеристики на стоката

Function:
Convert from type-c mobile phone interface to audio 3.5mm female seat
Female seat:
audio 3.5mm female seat
Material:
99% high purity oxygen free copper
Function:
listening to song + direct call + wire control
Length:
about 10cm
Package List:
1 * Adapter :
Note:
1. Without decoder chip. :
2. Suitable for 90% of the type-C interface phone models on the market. :
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат