.

.

New
Christian Dior Dior Контура Усна Лагер Молив, 047 Пропушти, 0.04 Унца

Christian Dior Dior Контура Усна Лагер Молив, 047 Пропушти, 0.04 Унца

DEN 742.80

Количина на стоки
Достапно

Ви Дава Атрактивен Изглед.Земја на потекло Германија.Пакет Тежина : 0.045 килограми.Не-дупка со, чиста усна лагер со мешање четка и острилка.Тоа носат и нагласи изгледот на било кармин со овој сестран усна лагер.Тоа што комплименти сите complexions и работи за да го дефинирате усни под било која нијанса на кармин или сјај.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат