.

.

New
WHLMYH Модерна од Нерѓосувачки Челик Кујнски Полица,Кујна Полица Полици Домашна Кујна Полица Прибор за Складирање Алатка Носителот Pendant Пластични Удар Слободни Леќа?

WHLMYH Модерна од Нерѓосувачки Челик Кујнски Полица,Кујна Полица Полици Домашна Кујна Полица Прибор за Складирање

DEN 2320.80

Количина на стоки
Достапно

Здрав; Издржлив : Оваа Складирање Решетката е изработен од Пластика,Здрав; Трајни Доволно,Не е Лесно да ' Рѓа и Деформација.Големина : 41.5*22*35 Cm, answer : ___________________________ Note : Не Вклучува Леќата Лименки, Кујнски Прибор, Knives Br.Оваа Пан Решетката Може да Биде Инсталиран на Вашиот Балкон, Студија или Бања и Може да Се Користи за да се Откажам Многу Други Видови на апарати за Домаќинство Items Br.Компактен, Простор за Заштеда на Кујната Складирање Решение Што Изгледа Идеален за Било Ѕид; Идеални за Чување и Организирање Лонци, Тави и Utensils Br.Оваа Simplestyle Кујна Пан Решетката е Ly Дизајниран за Чување на Садови и Прибор за Готвење Тоа Може да Ви Помогне да го Надградите Повеќе Кујна Простор за Складирање.Br.Кујна Полица и Пан Рек е во Целосна Лек за Преполн Шкафовите.Како И да Помогнеме да се ослободи Простор за Складирање, Својата Рака Куки Чувајте ги Вашите Садови и Тави Уредно Организирани, Подготвени за Кога Ќе Им Треба.☞ Максимизирање на Вашата Кујна Простор за Складирање☞ со Ова Тенџере Полица, Има Простор за складирање на Вашиот Зачин Тегли, Складирање Садови и Прибор.Тоа е Поддржан од страна на Две Здрав Ѕид Загради.☞ за Полесно Чување, Можете Да ги Ротирате Зглобот Куки круг, Па Вашите Садови и Тави Лицето на Ѕидот.☞ Брза и Лесна Инсталација☞ Не Мора да Биде Diy Експерт да се Инсталира Оваа Полица.Има Комплетен Сет на Инструкции за Инсталација Вклучени во Кутија, Како И Сите Завртки Треба да Го Закачите Вашата Кујна Ѕид.☞ Големина : 41.5*22*35 Cm☞ Инсталација Метод : Удар-Слободен☞ Број на Подови : 2 Слој☞ Материјал : Пластични☞ Обично Ние Брод во Рок од 1-3 Дена, Времето за Испорака е 7-15 Дена, Враќање Време е 30 Дена, Ако НЕ Може да се Добиваат по Околу 30 Дена, ве Молиме Контактирајте со Нас.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат