.

.

New
BESTORQ 6/8V1320 Гума V-Појас, Здружени, Црна, 132 Должина x 6.63 Ширина x 1.06 Висина

BESTORQ 6/8V1320 Гума V-Појас, Здружени, Црна, 132 Должина x 6.63 Ширина x 1.06 Висина

DEN 17194.32

Количина на стоки
Достапно

Пакет Димензии : 12.0 H x 12.0 L x 12.0 W (инчи).На појаси се изградени на истиот високо инженерните, високи перформанси компоненти како еден обвиткани ленти.Појас Агол е околу 40 степени.Пакет Тежина : 10.0 фунти.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат