.

.

New
D&D PowerDrive 988K1 Поли V Појас 1 Бенд, Гума

D&D PowerDrive 988K1 Поли V Појас 1 Бенд, Гума

DEN 137.28

Количина на стоки
Достапно

На ремени надмине САД RMA објавени рејтингот нивоа.Појас може да не дојде во картон ракав.Квалитетот моќ трансмисиони ремени на конкурентна цена.Пакет тежина : 0.1 кг.На ремени надмине САД RMA објавени рејтингот нивоа.Тие се дизајнирани со цел да се изврши на идентични или повисоко ниво од сите други големи САД Производителот ремени од ист Тип.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат