.

.

New
Адвокатско или Женска Патот Велосипед возење Велосипед Чевли Затворен Велосипед Чевли Компатибилен СПД Cleats Јава Чевли Отворено

Адвокатско или Женска Патот Велосипед возење Велосипед Чевли Затворен Велосипед Чевли Компатибилен СПД Cleats

DEN 1019.28

Количина на стоки
Достапно

Увезени.Најлон единствена.ИЗДРЖЛИВ ВЕЛОСИПЕД ЧЕВЛИ-Овие велосипед возење велосипед чевли се изградени со дише мрежа горниот и носат-отпорни, најлон единствена,кои помагаат да се излади нозете со леснотија и гушнавте вашето нога удобно за целиот ден.ЛЕСНО се СТАВИ НА И НАДВОР од Нашите врти чевли е удобен за носење и ги тргнеме со прилагодливи тока повторно посветена на производство на мулти-функционални ултра-удобно велосипед чевли.Пол : Жените И Мажите(Унисекс).Горниот Материјал : Синтетички Мрежа Горниот.Единствена Материјали : Најлон Единствена.Предност : Дише,Лесни,Издржливи.Предмет Тип : Велосипед Чевли,Велосипедизам Чевли.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат