.

.

New
KYOCERA 226L-0165.250 Серија 226 Левата Рака Микро Вежба Малку, 2 Флејта, 0.42 мм Дијаметар на Сечење, 130 Степен Сечење Агол, 6.40 mm Сечење Должина, 3 мм месо тело со Дијаметар, 38 mm Долж

KYOCERA 226L-0165.250 Серија 226 Левата Рака Микро Вежба Малку, 2 Флејта, 0.42 мм Дијаметар на Сечење, 130

DEN 477.36

Количина на стоки
Достапно

3.00 Mm месо тело.Левата рака микро вежба.Направени на под micron жито карбид.KYOCERA е дизајниран и произведен да тесни толеранција Карбид резен алат и минијатурни дела за широк спектар на пазари, вклучувајќи го и електроника, индустриски, медицински и воздушната индустрија.Ние нудиме високо-волумен CNC мелење конзистентност во дијаметри од 0.0015 инчен (38um) да 0.264 инчен (6.70 mm), tolerances како тесни како 0.00025 инчен (.6um) и супериорен површина завршува.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат