.

.

New
LCD Микро USB Батеријата е Полнач за Canon EOS Бунтовнички SL2, T6i, T6s, T7i dslr фото Дигитални SLR Камера

LCD Микро USB Батеријата е Полнач за Canon EOS Бунтовнички SL2, T6i, T6s, T7i dslr фото Дигитални SLR Камера

DEN 736.80

Количина на стоки
Достапно

Ултра Тенок : Само во 0.7, мала Тежина, Простор за Заштеда, Лесен за Носење ,Полнач Насекаде и во секое време, Лесен за Употреба.Микро-USB Влез : Повеќе Полнење Опција : Способност за Полнење Со USB Ѕид Полнач за во Автомобил Полнач, Преносни Извор на Енергија, или Надворешна Батерија .Ви дава Повеќе Опции Од една Стандардна Батерија Полнач.На Последната Генерација на ПРОЦЕСОРОТ Контрола, IC Чип, Двојно PCB Панел, Изграден Со Повеќе Коло Заштита ( Над-Полнење со Текот на Струја, во Текот на Напон, Кратки-Коло, Висока Температура, ).Брзо и Безбедно Полнење.Микро Влез : DC 5 V+/-5%,Излез : наизменична СТРУЈА 4.2 V/8.4 V +/-0.05 v, 600m Ah (MAX).Состојба : Нова, 1 Година Гаранција.LCD Тенок USB Полнач Карактеристики : 1. Тенок и Пренослив Дизајн, Лесно да се Носат 2. Smart LCD Статусот на Полнење на Екранот . 3. Изграден Со Повеќе Коло Заштита ( Над-Полнење Со Текот На Струја, Во Текот На Напон, Кратки-Коло, Висока Температура, ). 4. Дизајнирани се да Брзо и Безбедно се Наплаќаат Дигитална Камера и видео камера Батеријата.Спецификации : 1. Влезен Напон : DC 5 V+/-5% 2. Излезен Напон : DC 4.2 V/8.4 V +/-0.05 v, 600m Ah (MAX). 3. Димензии : 3.3*1.7*0.7 во 4. Работа Температура : -20-+60 5. Тежина : 32g 6. Состојба : Нова, 1 Година Гаранција!Пакетот вклучува : 1 x LCD USB Полнач 1 x USB Кабел Компатибилен Со : (Ctrl+F најдете вашиот број на модел) EOS М3 EOS М5 EOS M6 EOS Бунтовнички T6i EOS Бунтовнички T6s EOS Бунтовнички T7i EOS Бунтовнички SL2 EOS 200 D EOS 750 D EOS 760 D EOS 77 D EOS 800 D EOS 8000 D Бакнеж X8i.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат