.

.

New
Full HD LCD Видео Проектор со 8000 Лумен&200 Display, Мајчин 1080P домашно Кино Проектор Затворен Отворено Филм за Дигитален Зум на камен-темелник за Паметен Андроид Телефон/Лапт?

Full HD LCD Видео Проектор со 8000 Лумен&200 Display, Мајчин 1080P домашно Кино Проектор Затворен Отворено

DEN 9840.00

Количина на стоки
Достапно

Нашата видео проектори се способни за 360° слика флип дека можете да поставите проектор на маса/tripod/ѕид од страна на предна/задна/таванот проекција.Користење на контрола на температурата технологија, 2 независна фан групи се осигура дека машината dissipates топлина ефикасно, нека проектор таванот монтирани нема грижи.Седум-слој ретки земјата стаклена леќа, поседува висок индекс на рефракција и подобра слики квалитет.8 ft) Плус, има 2x15 W со висока моќ јазик и СРС звук систем за висока верност стерео звук.Едноставен и Лесно да се Прилагоди.Без разлика од сликата или звукот, ние сакаме да ви донесе подобро чувство.000 : 1 е уште една предност, што ја прави сликата повеќе шарени.Вашиот почетен проекторот е за настанот.Една машина е погоден за целото семејство.Опремен со 2 *HDM/USB портови, 1*VGA/AV порта и аудио интерфејс, кои можат да бидат поврзани на различни најчесто се користат опрема како што се iphone/Андроид паметни телефони, Компјутери, лаптопи, оган ТВ стапови, PS3, PS4, DVD плеер, камери, што зборуваат и така натаму.Сооднос на контрастот од 10.Дифузна обработка на слика технологија произведува мека светлина што не е штетно за очите.Прилагодливи ниво стојат може да се прилагоди на висината на проектор, погоден за проекција во различни прилики.Повлекува во совршена вечер, без разлика дали тоа е куќа на партијата, или на отворено авантура, отворен проекторот е-мора да има. ✔Повеќе User-friendly Дизајн, Лесно да се Работи : најновите функцијата зум може да се намали големината на сликата преку далечински поставки без поместување на проектор.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат