.

.

New
Видео Проектор, 1080P и 160 Display Поддржани, Dser Преносни Мини Проекторот со 60,000 Часот LED, 150ANSI 4000 Лумен систем за домашно Кино, Филм Проектор Компатибилен со Оган ТЕЛЕВИЗОР

Видео Проектор, 1080P и 160 Display Поддржани, Dser Преносни Мини Проекторот со 60,000 Часот LED, 150ANSI 4000

DEN 2639.76

Количина на стоки
Достапно

[160inch Големиот Екран и 4000 L Brightness ] : Dser видео проектор обезбедува гледа големина од 30" до 160" со проекција далечина помеѓу 3.08 ft to16.4ft, 9.32 ft е идеален за гледање на далечина.Со ажурирани LED осветлување извор технологија и ±30° електронски клуч корекција, dser 150 ANSI (4000 Lumen) дома проекторот може да се покаже светол екран со фантастична слика јасност. [1080 P Поддржани Видео Проектор] : Dser домашно кино проектор усвојува мајчин 720 P резолуција со 2000 : 1 контраст размер, поддршка до 1080 P, 80% посветла од други проектори, која обезбедува неверојатно lifelike слика за видеа и филмови. [Dual Говорник и Долго Светилка Живот] : Вграден-во 2 x 3w стерео звучници нудат одлични опкружувачки звук, исто така можете да се поврзете на видео проектор на надворешните звучници за да ги задоволат вашите повисок квалитет на звук потреби.На УЛ уверение за напојување и 60, 000 часа LED светилка-живот се осигура дека може да се користи за проектирање повеќе од 15 години.Ние користиме целосно затворен оптички машина, така што нашата светлина пат нема да влезе прашина за време на употреба. [Мултимедијални Пренослив Проектор] : Dser мини проектор доаѓа со HDMI/USB/Слушалки пристаништа, тоа е компатибилен со ТВ, ТВ Кутија, Огнот ТВ Стап, Apple TV, Андроид ТВ Стап, set-top кутии, игра машини, лаптоп, таблет, надворешните звучници, слушалки, DVD плеер и др.Dser видео проектор, исто така ви овозможува да го поврзете вашиот iphone / андроид телефон (поддршка MHL функција) директно со HDMI адаптер(не е вклучен). [Сигурен Квалитет и Гаранција] : Dser видео проектор обезбедува на клиентите 12-месечно одржување на производот дефекти од датумот на купување, со професионален сервис и техничка поддршка.Ако проектор не можат да се користат вообичаено за време на овој период, ние ќе го замени производи за вас бесплатно.За било какви прашања ве молиме контактирајте го нашиот клиент тим за поддршка.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат