.

.

New
INCLAKE High-End Види Winder, 4 Види Winders за Автоматско Часовници со Супер Тивок Мотор, Сина LED Светло & 4 Ротација на Режимот на Поставување, Види Winder за Rolex со Флексибилни Перниц

INCLAKE High-End Види Winder, 4 Види Winders за Автоматско Часовници со Супер Тивок Мотор, Сина LED Светло

DEN 5519.76

Количина на стоки
Достапно

Бучавата е помала од 5db, кој целосно е занемарлива.Вграден-во сино LED Светло, лесен за употреба во текот на ноќта. 4 Поинаков Режим на Функционирање> : 1) стрелките на часовникот за Режим 2 минути вртење, 6 минути одмор и циклусот се повторува, претворајќи брзина е околу 8, се претвора во една минута.Овој циклус ќе се повторува за 3 часа, а потоа остатокот за 9 часа пред почетокот повторно.Двојна Моќ-AC Полнач или Батерија : штрек winders за автоматско часовници имаат два различни начини на напојување : AC адаптер или D мобилен батерии (не се вклучени).Во овој режим, види ќе биде досаден насока на стрелките на часовникот, и winder работи засекогаш, ќе може да се задржи ова да се види за долго време.Прилагодливи перница за да ги собере различни големина часовници.Никогаш не се грижите за вознемирувачки вас.Забелешка : Ако се види само може да биде досаден анти-насока на стрелките на часовникот, ве молиме да не избере овој режим. 3) стрелките на часовникот + Контра-стрелките на часовникот режим насока на стрелките на часовникот од 2 минути вртење, 6 минути одмор тогаш Контра-стрелките на часовникот од 2 минути вртење, 6 минути одмор и циклусот се повторува, брзината е исто така околу 8, се претвора во една минута.Тоа е лесен начин, не треба да знаете како вашите види е досаден, во овој режим, winder никогаш не запира. 4 Ротација Режим Дизајн : Ова автоматски се види winder има 4 различни ротација начини да се задоволат потребите на разни часовници : насока на стрелките на часовникот и спротивно од стрелките на часовникот (ротирање на 2 минути пауза за 6 минути), стрелките на часовникот + спротивно од стрелките на часовникот (rotate за 2 минути, паузира 6 минути) и не-средна насока на стрелките на часовникот + спротивно од стрелките на часовникот (rotate за 3 часа, пауза за 9 часа).Повеќето автоматски механички часовници може да биде досаден целосно во овој режим, но некои бренд не.Пакет Содржи : 1x Види Winder1x AC Adapter1x Manual Please Забелешка : види winder може само да се одржи 4 часовници, на повеќето и не постои дополнителен простор за складирање.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви помогнат да се реши тоа брзо.Како што "Jaeger" итн.Неговите димензии : 13.Мека СТП внатрешна обвивка за да се заштити вашата види од гребнатини.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат