.

.

New
AV Влез Интерфејс визирот Инфраред Ноќ Визија Следење

AV Влез Интерфејс визирот Инфраред Ноќ Визија Следење

DEN 9576.00

Количина на стоки
Достапно

1 PC AV влез интерфејс визирот инфраред ноќ визија следење
DIY ноќ визија уред пронаоѓачот на изглед, микро екранот, 0.2-инчен екран со оптички зголемена леќа и вози кола.
Модел : СИН-LC02 A
Резолуција : 640×480
Големина : 0.2 инчи
Со зголемена леќа : Да
Возачот одбор големина (мм) : 30 X20 MM
Сигнал текст : CVBS
Пакување : 1 PC
Период на гаранција : 120 дена
.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат