.

.

New
KOVAL INC. 5ft x 100ft 4D Карбонски Влакна Заврши Возило Modding Налепница Црна (Црна)

KOVAL INC. 5ft x 100ft 4D Карбонски Влакна Заврши Возило Modding Налепница Црна (Црна)

DEN 2040.00

Количина на стоки
Достапно

ВИСОК КВАЛИТЕТ - винил заврши ролни се направени од високо квалитетна карбонски влакна, која има одлична цврстина и силна цртање сила.УДОБЕН - На карбонски влакна заврши многу е лесно да се чисти со вода.ВОДАТ - На карбонски влакна заврши материјал е растеглив, која може да се обликува и моделирани во текот криви.МУЛТИ-УПОТРЕБА На јаглерод влакна винил заврши може да се применуваат на возилата, мото делови, метали, мобилни телефони, лаптопи, мебел прозорец лиење, и др.Карактеристики : - Лесно да се чисти со вода - Многу растеглив да се приспособат на различни обликот на објекти - долготрајни и супериорен држејќи се Отпорни на вода и гребење задржи вашето возило безбедно од оштетување.Спецификација : - Боја : Црна - Дебелина : 5.9 mils - Size : 5 FT Ширина x 100 FT Должини Пакет содржина : - 1 x 4 D карбонски влакна винил заврши налепница се тркалаат - 1x упатство.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат