.

.

New
TIEYIPIN 3 Ниво Модерна Пластовидно Метал Храна Складирање Организатор Бин Кошница со Рачки, се Отвори Фронт за Кујна Контра, Кабинети, Провизии, Плакари, Спални соби, Б?

TIEYIPIN 3 Ниво Модерна Пластовидно Метал Храна Складирање Организатор Бин Кошница со Рачки, се Отвори Фронт

DEN 959.76

Количина на стоки
Достапно

Железо. 3 НИВО МЕТАЛНА ЖИЦА КОШНИЦА - Стилски и модерен дизајн складирање кошници може да бидат наредени вертикално, за максималниот простор на енергија, која може да се користи насекаде во вашиот дом, да ги задржи вашиот дом, уреден и чист цело време.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ СКЛАДИРАЊЕ ПОЛИЦИ - се Користи за чување на овошје и зеленчук во кујната, организира крпи и други toiletries во бањата, на продавница за облека во спалната соба, па дури и да ја среди својата моќ алатки и опрема во гаража.СИЛНА ИЗДРЖЛИВИ МАТЕРИЈАЛИ - Направен од тешки-должност железо метал, издржливи.На 3-ниво полица може да се одржи до 50+ килограми без деформација.Постојат четири круг нозете на дното на секоја кошница, која може да се фати рачката на долната кошница кога наредени вертикално, за да се спречи тресење.ГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ - Топ кошница - 12.6"W x 7.87"D x 5.11"H, Средината кошница : 12.6"W x 7.87"D x 5.11"H. Дното кошница : 12.60"W x 10.63"D x 7.87"Х вертикална инсталација може да се заврши за неколку секунди.Пространа кошница, обезбедува доволно простор за складирање за да се задржи вашиот дом, уреден и организиран.ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ - 1 x 3 Ниво Пластовидно Жица Складирање Кошница ; 24 часа/7days пријателски услуги на клиентите и 100% безусловна наплата или враќање, ако било кој квалитет на проблемот.Материјал : Метал Железо со ' Рѓа-отпорни слој на пудра.Боја : Црна.Производ Тежина : 3.82 lb.Пакет се вклучени : 1 x 3 Ниво Пластовидно Жица Складирање Кошница.TIEYIPIN 3-Ниво Жица Пластовидно Кошница е добар помошник за вашиот дом живот, овозможувајќи ви да конкурираат проштална на неуредна простор и да се направи кујна, бања, и countertops повеќе чисти и уредно.Материјал : Метал Железо со ' Рѓа-отпорни Coated Color : Black Product Тежина : 3.82 lb Package се вклучени : 1 x 3 Ниво Пластовидно Жица Складирање Кошница.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат