.

.

New
ARTIBETTER Едноставна Двострано Over - The - Врата Виси долна облека Чорапи Градник Накит Џебови Кеси Организатор (Сив)

ARTIBETTER Едноставна Двострано Over - The - Врата Виси долна облека Чорапи Градник Накит Џебови Кеси Организатор

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно

Ткаенини - Премиум материјалот е вентилирани, трајни и цврсти.Уредната - Помага да се задржи вашата соба среди и организира, и да ви помогне да најдете мали предмети кои ќе ви треба.Погодност - Ѕидот монтирани складирање може да се закачи зад вратата, погоден во плакар, шкаф, спални соби, итн.Мулти - usage - Мулти џебовите на двете страни за мулти - цел складирање.Може да се користи за чување на градници, чевли и така натаму.Лесно - find - јасно покрие може лесно да управувате со вашите кеси, погодно види и најде еден што сакате да се земе во секое време.Опис сте се грижиш за не може да се најде складирање торба дека не само што може да се задржи на нередот во ред, но исто така може да се користи како домашна декорација?Нашите двострано производи дизајнирани со едноставен стил ќе биде вашиот најдобар избор.Направени од високо - квалитет на ткаенина, тоа е многу погодна за издржливост и долгорочна употреба.Можете да го користите било каде да се направи член уредни и лесно да пристапите.Карактеристики Боја : Сива Боја.Материјал : Крпа.Големина : 82. 00 X38. 00 X0. 50cm/ 32. 23 X14. 93 X0. 20inch.Пакет Вклучувајќи 1 x виси џебови торба.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат