.

.

New
Мулти - Функција Виткање Нерѓосувачки Челик Панталони Закачалка Организатор Простор За Заштеда На Енергија Облека Виси Складирање Багажник

Мулти - Функција Виткање Нерѓосувачки Челик Панталони Закачалка Организатор Простор За Заштеда На Енергија

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно

[МАТЕРИЈАЛ] - не ' Рѓосувачки Челик Може да се одржи повеќе од пет панталони во време.-Секоја прачка на овој пропелер е стигнале, го прави погодно за додавање или отстранување на панталони.-Квалитет "капи", наменета за крајот на секоја прачка за да се спречи каква било штета на панталони.-Може да биде обесен вертикално да се спаси многу повеќе простор, но се одржи на истата количини панталони.-Идеален за стан, куќа, куќа, ученичките домови, ект да се задржи вашите панталони, шалови, спојувалка или друг прибор за облека уредни и чисти.-Дизајниран во совршена големина која не само што помагаат да се зачува простор за вашиот плакар, но исто така погоден за патување употреба.Спецификација : Боја : Бело/Црна(факултативно) Материјал : не ' Рѓосувачки Челик + ABSProduct Големина : 33*15cm/13*5.9 inches Package Including:1x Облека Организатор Решетката.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат