.

.

New
Автоматско Виткање Железо, Cordless Авто Коса Curler USB Полнење Автоматско Виткање Железо Стапче Преносни Коса Curler Барел Косата СО JJKY (Боја : Црвена Роза)

Автоматско Виткање Железо, Cordless Авто Коса Curler USB Полнење Автоматско Виткање Железо Стапче Преносни

DEN 1370.40

Количина на стоки
Достапно

Заштеда на Време И Напор : Оваа автоматско виткање железо е дизајнирана со еден клик виткање, погоден за сите возрасти!Нема вештина е потребно, само притиснете го копчето и држете го за некое време, можете да имате стара брановидна коса во 10-ТИ.Автоматско губење на curler има вграден-во интелигентни сензор систем.Автоматско губење на curler спречува губење од заплитане.Кога косата е поставен премногу или неточно, тоа автоматски ќе се јават и да престане да работи.Температурата Поставување, И Automatic на Мерењето : автоматско виткање железо обезбедува ултра-широк температура опсег за да се прилагодат на различни коса текстури.Автоматско виткање железо може да произведе чуда дури и за густа и тешко коса.Автоматско виткање железо со вграден автоматски тајмер ви овозможува да го изберат правото виткање време.Автоматско виткање железо може лесно да ги исполни вашите различни фризура потреби, како што се изедначи бранови, домот кадрици, романтични кадрици, класичен кадрици.Побезбедно : во Споредба со традиционалните виткање песна или виткање песна, нашата автоматско виткање песна имаат вграден smart sensor чип.Единствена анти-заплитане дизајн и автоматско обратна ротација функција на автоматско виткање песна помогне да се избегне било испреплетени коса проблеми.Автоматско исклучување функција на автоматско виткање железо е побезбедно да се користи.Автоматско виткање железо керамички слој барел и изолациони школка за да се спречи scalding и изгореници на главата и лицето.Иновативни Здрав Стил : автоматско губење на curler грејач се инјектира со нано сребро, керамички слој и турмалин.Овие големи елементи се навистина добри за косата, заклучување на природната влажност, промена frizz, направи косата повеќе сјајна, мазна, здрава и antistatic.На уникатен термо празнина на автоматското виткање железо гарантира дека не постои ризик од горење вашиот челото или на прсти.Дојде и да се добие сјајна и жив кадрици!.Најдобар Подарок Избор : Оваа автоматско виткање железо е совршен подарок за семејство и пријатели кои сакаат да се создаде фризури, но се соочат со предизвикот со изборот; автоматско виткање песна се брз, едноставен и сигурен начин да се направи нејзината коса изгледаат одлично; ако се во право Ако имате било какви прашања во врска со ова автоматски виткање железо, ве молиме да бидат слободни да контакт.Нашите високо-квалитетни услуги на клиентите е на располагање за вас 24 часа на ден.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат