.

.

New
Лопата Cordless Автоматско Губење на Curler - 10000mAh Виткање Стапче Коса Curler Машина со LCD Дисплеј Прилагодлива Температура & Тајмер, USB Полнење Преносни, Брзо Топлина-up Виткањ

Лопата Cordless Автоматско Губење на Curler - 10000mAh Виткање Стапче Коса Curler Машина со LCD Дисплеј Прилагодлива

DEN 1944.00

Количина на стоки
Достапно

Автоматско губење на curler : На cordless автоматско губење на curler има лево-десно ротација функција и анти-заплитане дизајн.Можете лесно да се создаде убава, природни и шармантна кадрици со притискање на јамка копчето.Cordless дизајн кадрици може да се случи со вас, со цел вашата кадрици секогаш модерни.Долго траење на батеријата : Вграден-во 10000m Ah литиум батерија, 90-120 минути долго траење на батеријата.На curler да се полни преку USB-кабел и USB-C интерфејс.Тоа може да биде наполнета со мобилен моќ банка, таблет или мобилен телефон, кој е лесен за полнење.Анти-scalding безбедност : На cordless автоматско губење на железо донесува единствени двојно топлинска изолација материјал и шупливи дизајн, кој ефикасно го намалува преносот на топлината и го спречува лице или раце од се изгорени кога виткање.На виткање железо е автоматски напојување-исклучување на заштита на функцијата.Професионален дизајн : Професионална керамичка облога и негативни јони технологија се грижи за вашата коса и да се избегне губење на штета.Анти-scalding дизајн на школка може ефикасно да се спречи scalding кога виткање на косата.Добар помошник за жените : LCD дигитален дисплеј на автоматско губење на curler лесно може да се прочита на топлина, време и нивото на батеријата.Како напредна и удобен виткање железо е едноставно ексклузивни фризер за сите жени.Тоа е, исто така, најдобриот подарок за семејството за време на празниците.Имате ли искуство со следниве кадрава коса?Дали сте scalding твоето лице и раце, бидејќи на кадрава коса?Дали косата секогаш се испреплетени кога го користите виткање песна?На виткање ефект трае помалку од неколку часа, и косата е frizzy?не грижете се!Нашите cordless автоматско губење на curler усвојува најновата технологија, така што кадрици не се испреплетени, и ќе не изгори твоето лице и раце.Употреба на cordless автоматско curler да се каже збогум на досадни виткање искуство! ! !10000m Ah литиум батерија виткање железо може да биде обвинет за 3~4 часа и може да се користи безжично за 60 minutes Multiple температури и повеќе тајмер поставки : температура опсег 300 ℉, 340 ℉, 370 ℉, 390 ℉; 8-18s прилагодливи на времето.Погоден за сите типови коса : тешко коса, густа коса, мека коса, оштетени hair Meet потребите на различни фризури : нежните бранови, домот кадрици, романтични кадрици, класичен кадрици, итн.Анти-scald : Двоен слој изолација материјал се користи за да спречите изгореници на лицето и hands Anti-torsion : околу 0.7 инчи, автоматски се ротира во спротивна насока и се ослободува hair Automatic исклучување функција : автоматско исклучување по 10 минути на неактивност.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат