.

.

New
Onsinic 1pc Преносни LCD Дисплеј Прирачник за Електронски Дигитални Регистрирајте се за Домашна Употреба Фрижидер

Onsinic 1pc Преносни LCD Дисплеј Прирачник за Електронски Дигитални Регистрирајте се за Домашна Употреба Фрижидер

DEN 552.00

Количина на стоки
Достапно

Во споредба со традиционалните шалтери, тоа е ниска потрошувачка на енергија и стабилна работа.Постојат две копчиња на .Големите копчето е пребројувањето на гласовите копчето (кликни да се сеќавам), и мали копчето е копчето за ресетирање (притиснете за да го ресетирате).Кога вредноста ќе достигне 99999, притиснете го смета копчето за автоматски да се врати на нула.Ова може да се користи за различни пребројување цели.Голем LCD екран.Мала тежина, лесно да се носат, и исчистите екранот.Опис : Материјал : Plastic Color : како shown Count Опсег : 00000 да 99999 Size : 85x35x25mm Battery : 1x AAA Батерија(не се вклучени)Пакетот вклучува : 1 компјутер * (со јаже)Забелешки : 1. Поради разликата на мониторот, постои одредена грешка во боја.2. Постојат некои грешки во големина мерени рачно, ве молиме обратете се до конкретната ситуација.3. за вашето разбирање и да ви посакам среќен шопинг.Пакет Including1pc *.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат