.

.

New
RiamxwR Керамички Покачена Мачка Чинии - Покрена Храна, Вода Сад за Мачки и Мали Кучиња со Дрво Стои - Не Истури Еко Пријателски Покрена Мачка Сад Мачка Хранење Чаши Хра?

RiamxwR Керамички Покачена Мачка Чинии - Покрена Храна, Вода Сад за Мачки и Мали Кучиња со Дрво Стои - Не Истури

DEN 1562.40

Количина на стоки
Достапно

Секој керамички мачка сад седи во својата елегантна бамбус стојат, подигање на јадења поблиску до вашето домашно милениче за поудобно јадење.Сива керамички садови нема дамка, или трансфер на вкус, и се отстранлив за полесно чистење.Секој покрена дрвена рамка може да се избриша со влажна крпа колку што е потребно.Ако се обидуваш да се избегне пластика, бамбус и керамички се идеални алтернативи.Природните материјали се одржливи и донесе стилски допир да вашиот дом.На покачена дизајн е одлична за постарите домашни миленици да се намали притисокот врз нивните necks, рамениците и зглобовите.Тие се, исто така, одлично за мачки со чувствителни whiskers, excitable неуредна мачки кои имаат тенденција да чукнам во текот чинии, или мали кучиња.На бамбус дрво стои запре чаши од лизгање околу, така што вашиот кат останува чисти за време на хранење време.Го задржува храна и вода во јадења и исклучување на подот.Керамички Покачена Мачка Чинии - Покрена Храна, Вода Сад за Мачки и Мали Кучиња со Дрво Стои - Не Истури Еко Пријателски Покрена Мачка Сад Мачка Хранење Чаши Храна за Миленичиња и Вода Чаши.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат