.

.

New
StarSun Депо PetsStop Woodsman Двојно Покрена Куче Сад - Мали

StarSun Депо PetsStop Woodsman Двојно Покрена Куче Сад - Мали

DEN 254.40

Количина на стоки
Достапно

Домашно Милениче Задолжени За Хранење Телиња.Домашно Милениче Задолжени За Хранење Телиња.Бродот.Тежина : 10. Бродот.Висина : 30. Бродот.Ширина : 9. Големина : 17" L x 8.5" W x 6" Х 1 Четвртиот Капацитет.Ковано железо обезбедува здрав изградба.Блок стил дрвени врвот додава луксузен изглед.Секој доаѓа со две нерѓосувачки челик чаши.Чинии се оддели за лесно чистење.Нашата нова Woodsman Двојно Ресторан карактеристики елегантен дрвени, месар блок стил на врвот.Ова го покрена куче сад е создадена за разгалено миленичиња!.Овие високо квалитетни двојно diners функција убава блок стил дрвени врвот и елегантни ковано железо рамка.Ова темно дрво дизајн е достапен во големини Мали и Големи.Погледнете нашата политика во однос враќа.Доколку бојата се однесува, ве молиме приказ на НАСЛОВОТ за точната боја наместо можно примерок слика.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат