.

.

New
X-Pro 2021 Верзија Јастреб DLX 250 EFI системи за Вбризгување на 250cc го Издржи Dirt Bike Мото Велосипед Јастреб Делукс Dirt Bike Улица Велосипед Мотор со Мотор Маска, Bluetooth Звучници и

X-Pro 2021 Верзија Јастреб DLX 250 EFI системи за Вбризгување на 250cc го Издржи Dirt Bike Мото Велосипед Јастреб

DEN 664.80

Количина на стоки
Достапно

2021 Верзија Јастреб DLX 250 EFI Dirt Bike донесе со Мото Про.Дојде со Мотор Маска, Bluetooth Звучници и Телефон Заградата!. 【НАДГРАДИ BLUETOOTH】Овој модел е опремен со сите нови Bluetooth звучник систем специјално дизајнирани за X-Хок ПРО 250. Можете да се поврзете со вашиот мобилен телефон или било компатибилен Bluetooth-от уред и пуштете музика што ќе се вози. 【НАДГРАДИ ТЕЛЕФОН НОСИТЕЛОТ】Оди раце бесплатно!Овој модел вклучува мобилен телефон holster која е погодна за сите видови на мобилни уреди.Нема собрание потребно.Да ги користат вашите уреди за навигација при возење. 【X-PRO МОТОЦИКЛ ПОКРИЕ】Бесплатно со купување, а 94.5"✕41.3"✕59" X-PRO мотоцикл покрие ќе бидат испорачани со вашиот пакет!Поклопецот ќе го заштити вашиот X-Хок ПРО 250 од дожд, ветар, сонце, снег, прав, нечистотија, птици, влажни лисја и повеќе.Некои собранието е потребно : Собранието за нечистотија велосипеди вклучуваат Справи со бар загради, тркалата, сопирачките, број плоча и крилата. (Може да се разликуваат по модел).Мотор : 250cc, Воздух за Ладење, 4-мозочен Удар, Мулти-порта(Електронски) системи за Вбризгување на Горивото.Макс коњски сили : 11.5/7000 Kw/r/m.Макс вртежен момент : 16.5 Н. М/5500r/мин.Пренос : 5-брзини мануелен, Електрични/Удар започне.Палење : Мотор Контрола Модул(ECM).Електронски Сензори за ECM : Загрева Кислород Сензор.Неактивен Брзина : 2000+/-150rpm.Финалниот Погон : Синџир Диск.Максимална Брзина (KM) : 68+.Батерија : 12 V/9 Ah.Предно Потпирање : Двоен Превртена Шокови.Задно Потпирање : Еден Шок.Предна Кочница : Хидраулични Диск.Задна Кочница : Хидраулични Диск.Предна Гума : 3.00-21 На Патот Употреба.Задна Гума : 4.10-18 На Патот Употреба.Тежина Капацитет (кг) : 330. Бруто Тежина (кг) : 310. Нето Тежина (кг) : 280. Целокупната L*W*H : 84"x32"x55".Картон : L*W*H : 69x18x34".Седиште Висина : 36".Wheelbase : 54".Земјата Царинење : 8.3".Моторното Масло Капацитет : 1.1 L. Резервоар за Гас Капацитет(gal) : 1.4. Светла : Yes.Опашката На Светлината : Да.Пак сигнал светла : Yes.Моторот Убие Прекинувач : Yes.Рог : Yes.Reflectors : Yes.Сите наши единици дојде во "Фабричките Пакет", што значи дека ќе добиете вашето купување во исто точното начин застапништва ќе ја добијат од производителот.Ова значи дека вие, или заверена механичар, ќе треба да ја заврши на собранието и контрола на квалитет со кои застапништва нормално ќе се изврши.Вашата нарачка не пристигне "се подготвени да се прошетаат" и, генерално, на соодветна собрание вклучува : се справи со бар загради, предните тркала, предни сопирачки, број плоча и пред крилата, и батеријата. (Може да се разликуваат по модел).Бидете сигурни дека сè што е веќе инсталиран од фабрика е правилно инсталиран и поврзан добро.Подобро нека механичар проверете гориво линии, електрични конекции, вентил на вредноста, carburetor, светла итн.пред да го вози.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат