.

.

New
CHENRONG Легура Автомобил Играчка 1:24 за Ролс Ројс за Луксузен Автомобил Легура Умре Фрлија Модел Играчка Возило Звук Светлина се Повлече Назад Собирање на Подароци и С

CHENRONG Легура Автомобил Играчка 1:24 за Ролс Ројс за Луксузен Автомобил Легура Умре Фрлија Модел Играчка

DEN 2073.60

Количина на стоки
Достапно

Висок Квалитет на Играчка Автомобил : автомобилот е направен од високо-одделение цинк легура органски умре-кастинг.Тоа е внимателно обработени низ повеќе процеси и полиран повторно и повторно да се направи на автомобил како исклучителна како занаетот!Тоа е најдобар plaything и колекционерски!.Diecasting Модел на Автомобил Големина : големината на автомобил модел е околу 20 cm × 7 cm × 6 cm. 1 : 24 полна големина легура автомобил модел, исклучителна детали, реални се прикаже ефекти, како и декорација и playability.Совршен Подарок Избор : специјален подарок за децата, на роденден, Божиќ и Нова Година.Донесе изненадувања на децата, додадете повеќе да се забавуваат на нивното детство.Тоа е прекрасен подарок што секој родител сака да им даде дете.Модел на автомобил користи : скапоцени нешта за собирање, украси, мебел, подароци, играчки и многу други користи.Ние сме искрени продавачи.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме со задоволително решение во рок од 24 часа.Овој производ е модел на автомобил декорација, алуминиумски материјал, издржлив.Симулација на автомобил модел, пропорционално умре-фрлија модел играчка автомобил, таписерии изработка, загарантирана да се стави долу, е најдобриот подарок изборот за автомобил ентузијасти.Исто така, многу погоден за домашна декорација!Име на производ : 1 : 24 За Ролс Ројс За Луксузен Автомобил Легура Умре Фрлија Модел Играчка Возило боја : Црна , Црвена , White Material : Легури , Plastic Packing : 1 x легура модел на автомобил (без батерија)Големина : Околу 20 cm × 7 cm × 6 cm Production процес : Умре casting Model Тип : 1 : 24 Легура Автомобил Model Category : Висок Симулација на Автомобил Modelfeature : Звук И Светлина Повлече Back Doors може да се opened Uses : подароци, колекционерски предмети, сувенири, decorations Notice : 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 1-3 см.2. Погодени од фактори како што се времето, светлина изложеност, па дури и на различни резолуции на екранот, на сликата може да има слаб хроматските аберации дека не може да се избегне.3. Ако производот има проблеми со квалитетот, ние ќе замена или враќање, и ние ќе се потрудиме да се обезбеди добра услуга.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат