.

.

New
Идеален Милениче Производи Дизајнер Серија Пластични Милениче Врата со Telescoping Рамка

Идеален Милениче Производи Дизајнер Серија Пластични Милениче Врата со Telescoping Рамка

DEN 657.84

Количина на стоки
Достапно

Влијание-отпорни рамка што се прилагодува и на вратите кои се движат од 1-1/4-инчен да 2-инч во дебелина.Флексибилни винил размавта со патентиран рабовите дека нема да искриват од употреба или екстремни температури.Се препорачува опсег на тежина на домашно милениче 2 до 12 кг., просечната инсталирате време : 20 мин.Лебдечки долниот праг за совршен печат во секое време; заклучување-out слајд да се задржи вашиот идеален домашно милениче од зло кога без надзор.Е Потребна Помош?E-mail Идеален Милениче Производи грижа на клиентите како специјалисти седум дена во неделата!.Ние развивме здрав термопластични telescoping рамка; флексибилни винил размавта; лебдечки sill за да се обезбеди добар затворање; и силна моделирани ABS заклучување-out слајд-за да ги ограничите на домашно милениче движења кога е потребно.Тогаш ние тоа го направи 4 големини за домашни миленици и до 120 килограми.И со подесувате доказ за монтирање на системот и лесна инсталација, тоа е најекономичен милениче врата во индустријата.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат