.

.

New
iplusmile 3 Вратот Круг Дното Колба 100ml Чаша Врела Колба Лабораторија Врела Брод Експеримент Додаток за на Училиште, Научен Проект

iplusmile 3 Вратот Круг Дното Колба 100ml Чаша Врела Колба Лабораторија Врела Брод Експеримент Додаток за на

DEN 1891.20

Количина на стоки
Достапно

3 Вратот Врела Колба Мулти - функционални Врела Колба Практични Врела Колба.Направени од премиум материјалот, трајни производи за вашиот долготрајна употреба.Повеќе отпорни на fracturing под вакуум, и им овозможува повеќе униформа греење или во врела на течност.Компактни димензии и мала тежина, лесно за вас да ги чувате и да го носат.Тоа исто така може да се користи како дестилирани колби и примање на колби за distillate.Опис Ова е лабораторија врела колба, произведени со врвот одделение материјал, така што тоа може да ви послужи за долго време.Висок крајот материјал може да се обезбеди својата издржливост и practicability.Тоа е совршен за во лабораторијата за хемија соба училиште и повеќе.Карактеристики - Материјал : стакло - Боја : Бела Пакет Вклучувајќи 1 x 3 Вратот Колба.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат