.

.

New
Хардвер Мелење Машина TNMG160408 МА VP15TF UE6020 US735 Карбид Вметнете CNC Надворешни Вртење Алатка TNMG 160408 Вртење Insert (Агол : 160408 МА VP15TF, месо тело со Дијаметар : 100PCS(10box))

Хардвер Мелење Машина TNMG160408 МА VP15TF UE6020 US735 Карбид Вметнете CNC Надворешни Вртење Алатка TNMG 160408

DEN 5006.16

Количина на стоки
Достапно

Погоден за страна мелничката, на крајот мелничката, а по завршувањето на леано железо и титаниум.Висока контрола сила, силна отпорност, очигледно брзината предност во голем средување и обработка.Одржување на тесни tolerances, сигурен перформанси.Практичен и различни обработка средини, дури и во многу валкани средини како што се леано железо имаат добри карактеристики.Додатоци имаат добар ригидност и долг работен век, со што се намалува на корисникот алатка цена.Остри и издржлив, лесен чип отстранување, и понатамошно подобрување обработка ефикасност.Висока контрола сила, силна отпорност, очигледно брзината предност во голем средување и processing Maintain тесни tolerances, сигурен performance Practical и различни обработка средини, дури и во многу валкани средини како што се леано железо имаат добри characteristics The додатоци имаат добар ригидност и долг работен век, со што се намалува на корисникот алатка цена.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат