.

.

New
Sandvik Coromant CCMT 3(2.5)2-WM 4305 Карбид Вметнете Конструиран со Inveio Слој Технологија и е во состојба да го Издржат Високи Температури без да се Жртвува Работ Линија за Безбедн?

Sandvik Coromant CCMT 3(2.5)2-WM 4305 Карбид Вметнете Конструиран со Inveio Слој Технологија и е во состојба

DEN 3556.80

Количина на стоки
Достапно

Coro Turn 107 Вртење Insert (Внеси).На CVD-обложена карбид одделение за доработка во апликации со континуирано намалување на челик и челични одливки.Способен за висока површинска брзини.Опремени со Inveio слој технологија и е во состојба да го издржат високи температури без да се жртвува работ линија за безбедност во влажни и суви апликации.Алатка Стил Код CCMT-WM.Позитивни Основниот Облик 7° Форма 80° Rhombic Завртка Стегање, 40°-60° countersink од една страна Монтажа Стил 0.173 монтажа дупка со дијаметар.Coro Turn 107 вметнете за вртење.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат