.

.

New
LHHD Deskside Wastebasket Гроздобер Ѓубре Може Коло корпата за Ѓубре Без Капак СТП Кожа канти за Кујна

LHHD Deskside Wastebasket Гроздобер Ѓубре Може Коло корпата за Ѓубре Без Капак СТП Кожа канти за Кујна

DEN 840.00

Количина на стоки
Достапно

ДИМЕНЗИИ : горниот дијаметар 9.6"инчен/ 24 cm, bottom дијаметар 7.9" инчен/ 20 см, висина 11.0" инчен/ 28 cm.СТП кожа отпадна хартија кошница без капак, широко отворен капак, лесно е да се фрли ѓубре.ЃУБРЕ МОЖЕ да ДЕКОРАТИВНИ : Тркалезна форма, едноставен дизајн, гроздобер стил, идеален избор за канцеларија, дневна соба, спална соба, студија соба, или хотел.СТП КОЖА : мала тежина, здрав и шок-доказ.СКЛАДИРАЊЕ КОШНИЦА : Покрај за ѓубре може, со своите добри во чување на предмети за домаќинството, како на пример, играчки, валкана облека.Боја : Black HAOUN Deskside Wastebasket Гроздобер Ѓубре Може Коло корпата за Ѓубре без Капак СТП Кожа канти за Kitchen DIMENSIONS : горниот дијаметар 9.6"инчен/ 24 cm, bottom дијаметар 7.9" инчен/ 20 см, висина 11.0" инчен/ 28 cm.СТП КОЖА : мала тежина, здрав и шок-доказ.СКЛАДИРАЊЕ КОШНИЦА : Покрај за ѓубре може, со своите добри во чување на предмети за домаќинството, како на пример, играчки, валкана облека.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат