.

.

New
Bmwjrzd LIUYI Бакар Crimping Терминал TE0508~16-14 Две-Жица Цевка 0.5~16mm2 (Боја : Жолта, Игли : TE0508 (100Pcs))

Bmwjrzd LIUYI Бакар Crimping Терминал TE0508~16-14 Две-Жица Цевка 0.5~16mm2 (Боја : Жолта, Игли : TE0508 (100Pcs))

DEN 658.32

Количина на стоки
Достапно

Високо-квалитетни материјали : школка е направен од високо-квалитетни материјали.Разни crimp конектори.Структурата е едноставен и лесен за употреба.Спаси многу време и енергија.Материјал : бакар.Површина : Позлатен езерцето.Едноставна жици : брз жици, нема потреба да се одземе или за лемење.Само вметнете ја жицата и прицврстете ја со клешти.Потоа се воспостави сигурен конекција, многу брзо и лесно.Нема сечење или одземање, без заварување и запечатување.Спаси многу време и енергија.Широк спектар на апликации : Нашата терминалната опрема е широко и совршено се применува во нашите животи.Тоа е широко се користат во електрично возило жици, индустрија, електрични апарати, апарати за домаќинство, aerospace, бродови, фабрики, работилници и научни проекти.Тоа е високо препорачливо да electricians, техничари и домашни корисници.Бакар crimping терминал TE0508 ~ 16-14 Две-жица цевка 0.5 ~ 16mm2 Product име : Изолациони спирала цевка terminal Model : Type Insulating материјал : еколошки огноотпорни pp material If имате прашања за овој производ, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот, додека не се задоволни.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат