.

.

New
MANHONG Градина Црево Конектор за Додатоци 19 22 28mm за да 6.35 10 12.7 15 16mm Внатрешен Дијаметар 99.9% Бакар Терминал Tee со Намалена Калај Испорака (Боја : 19mmx12.7mmx19mm)

MANHONG Градина Црево Конектор за Додатоци 19 22 28mm за да 6.35 10 12.7 15 16mm Внатрешен Дијаметар 99.9%

DEN 549.84

Количина на стоки
Достапно

Течење-доказ, корозија-отпорни, и може да издржи екстремни временски услови, што може да се направи безбедно и течење-слободен измени за да може да се зголеми вашиот опрема за користење.Материјал : 99.9% чист бакар.Метод на конекција : заварување.Употреба : за климатизација и ладење, централно греење, водовод хардвер, ладна и топла вода.Конзервирана бојлери, инженеринг машини, опрема за ладење, итн.Тоа е широко се користат во снабдувањето со вода и одводни системи, системи за наводнување, наводнување капка по капка системи, DIY дожд буриња, итн.Материјал : 99.9% чист copperthe внатре дијаметар of19mmx6.35mmx19mm19mmx10mmx19mm19mmx12.7mmx19mm19mmx16mmx19mm22mmx8mmx22mm22mmx10mmx22mm22mmx12.7mmx22mm22mmx15mmx22mm22mmx16mmx22mm22mmx19mmx22mm28mmx10mmx28mm28mmx12.7mmx28mm28mmx15mmx28mm28mmx16mmx28mm28mmx19mmx28mm28mmx22mmx28mmconnection метод : welding Uses : климатизација и ладење, централно греење, водовод хардвер, ладна и топла вода за пиење, конзервирана бојлери, инженеринг машини, опрема за ладење, итн.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат