.

.

New
LIGUOYI Количка Рициново Тркала, Замена на инвалидска Количка Тркала Цврсти Тркала 2 Компјутери 6 7 8 Количка Прибор Делови со 5/16 Инчен Имајќи Лесно да се Инсталира Заме?

LIGUOYI Количка Рициново Тркала, Замена на инвалидска Количка Тркала Цврсти Тркала 2 Компјутери 6 7 8 Количка

DEN 734.40

Количина на стоки
Достапно

❤Материјал : ПВЦ-гума, тврда, ABS тркала, опремени со топката лежишта-со завртки, strongand издржлива. ❤Дијаметар : 15/17/19 cm; Ширина : 5 cm; Центар дупка со дијаметар : 0.8 cm. ❤Карактеристики : компактен, трајни, амортизирање и не се лизга.Добра сигурност, мали димензии, мала тежина и прекрасен изглед. ❤Количка предните тркала додатоци се користат inhealth грижа возила, инвалидски колички, одење сида, колички или други замена на делови со тркала. ❤Пакетот вклучува 2 предните тркала замена тркала и 2 оски.Инсталацијата не е едноставен и лесен, без комплицирани чекори, заштеда на енергија и време. ★Количка додатоци предните тркала тврда гума задебелување материјал 6/7/8 инчен рачна количка, количка, шетач додатоци◆Спецификации : Име : Количка вокер додатоци (предни тркала)Боја : црна/grey Dimensions : 15 cm (6 инчи), 17 см (7 инчи), 19 цм (8 инчи)Имајќи внатрешен дијаметар : 0.8 cm (0.3 инчи)◆Пакување количина : 1 пар на предните тркала, 1 пар на лого rods Features : wearresistant, не се лизга, wearresistant, punctureresistant★Attention1. Ве молиме да се измери големината пред buying2. На големина на тркало е рачно мери, не може да биде грешка од 1-2cm.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат