.

.

New
Триаголник-Box - Убавина 12 Бои 10pcs Видови на 40mm,20mm Мешана Боја Jingle Bells Одговара Фестивал Божиќ Декорација Накит Занает Приврзоци

Триаголник-Box - Убавина 12 Бои 10pcs Видови на 40mm,20mm Мешана Боја Jingle Bells Одговара Фестивал Божиќ

DEN 1012.80

Количина на стоки
Достапно

100% Сосема нов и Висок квалитет.Производи на декоративни додатоци, занаетите материјали вклучуваат : Настан s дупка шарм монистра ,или Било DIY рачно изработени занаетчиски Шарени Железо Лабава Монистра Мали Jingle Bells Божиќ Декорација Приврзоци DIY Занаети рачно изработени модни Додатоци.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат