.

.

New
Needa Делови 865890 5/16-18 x 2-1/2 Болт, (Пакување од 50)

Needa Делови 865890 5/16-18 x 2-1/2 Болт, (Пакување од 50)

DEN 122.16

Количина на стоки
Достапно

Ги исполнува или го надминува ОЕМ стандарди.Одделение 5 сврзувачки елементи изградени на двојно топлина третираат јаглероден челик - Цинк позлатен.Направен да SAE J429 спецификации.Идентификувани од страна на три радијална бар главата означување.Затегнувачка цврстина до 1/2 инчен дијаметар = 120,000 PSI.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат