.

.

New
Dorian Алатка S-MCLN Круг месо тело Челик Мулти-Заклучување Здодевни Бар, Десната Рака се Намали, 10 вкупна Должина, 1 Минимален Понесе Дијаметар, 3/4 месо тело Дијаметар

Dorian Алатка S-MCLN Круг месо тело Челик Мулти-Заклучување Здодевни Бар, Десната Рака се Намали, 10 вкупна

DEN 3042.96

Количина на стоки
Достапно

Максимална цврстина.Користи заклучување со pin и се стега.Има вметнете и седиште безбедна за помалку вибрации.Стил L - негативни 5 степен страна и на крајот сечење на работ агол за негативни 80 степен дијамант CNML 432 insert (внеси).Десната рака се намали.Максимална цврстина.Користи заклучување со pin и се стега.Има вметнете и седиште безбедна за помалку вибрации.Стил L - негативни 5 степен страна и на крајот сечење на работ агол за негативни 80 степен дијамант CNML 432 insert (внеси).Десната рака се намали.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат