.

.

New
SYHML-ПРОДАВНИЦА Механички Коноп Пиштол Стандард Коноп Пиштол за Вратата и Прозорецот за Пополнување Коноп Алатка Прирачник за Општа Намена Силикони Стакло Лепак Пи

SYHML-ПРОДАВНИЦА Механички Коноп Пиштол Стандард Коноп Пиштол за Вратата и Прозорецот за Пополнување Коноп

DEN 1035.12

Количина на стоки
Достапно

Материјал : јаглероден челик.лесно кертриџ промени, ергономски се справи со дизајн за работа без да се уморни, ротирачки зафат ракав.Карактеристики висока компресија пролет за лесно, мазна и контролирана примена.Погодни за употреба со кертриџ caulks, пломби, лепила и хибриди.автоматско капе-стоп функција спречува несакано не води сметка на материјал за почиста резултати.Caulk Gun Max перформанси caulk пиштол со екстра-долго barre Twin Удар систем им помага да се користи хард материјали со ease Plunger се навраќа неколку millimetres по секоја притисок за да се запре протокот ефикасно и quickly Ergonomic се справи со дизајн за замор-слободен work Quick и лесно кертриџ замена со ново развиен кертриџ lock Package вклучува : 1* Caulk Gun Dear customers The проценува време на испорака за нашите производи е од 7 до 21 ден.Ако не сте добиле вашата нарачка во рок од 30 дена, ве молиме јавете се во нашата служба за корисници.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, very Your задоволство ни прави последните сакате, јас ви посакувам среќен шопинг.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат