.

.

New
WENOVL Долго Фустани за Жени,Дами Мода Еден Рамо Patch да се Носат Диви Боја Фустан

WENOVL Долго Фустани за Жени,Дами Мода Еден Рамо Patch да се Носат Диви Боја Фустан

DEN 429.60

Количина на стоки
Достапно

Се повлече На затворање.Оваа едноставна обичен одат на фустан е направен од 65% Полиестер и 35% Rayon.Ткаенината е еден вид на кутија ткаат шема на тоа што додава малку димензија и текстура, многу убаво среден до тешка категорија која одржува својата форма и е мека, текстура помага фустан да не се види преку.Тоа ќе биде добар секојдневен се облекуваат за да имаат за падот, удобно облека која може да се носи во зима и есен.Можете исто така да навистина се носат во текот на годината.Оваа мека удобен џерси поврзана лесни туника фустан има заоблени деколте и долги ракави со скриени страна цвест џебови.Удобен замав силуета ракети нежно да совршен финиш.Разноврсна се облекуваат за да се врткаат околу куќата, или да излезе и да се направи errands со,исто така, може да изгледаат секси ако сте пар со појас за една ноќ.Совршен за работа,канцеларија,забава,.Тоа е токму како на сликата на моделот.Тоа е отворени се вклопуваат .Навиват околу дава уникатен допир.Фустанот може да се носи случајно, или може да бидат облечени повеќе, како и.Супер симпатична секси и шик.Совршен за било датум ноќ, канцеларија, па дури и само едно семејство се заедно.Тоа оди одлично со хулахопки,booties или leggings и тоа изгледа одлично со коленото високи чизми.Фустан тоа со ѓердан или шамија и тоа е многу елегантен.НИ ГОЛЕМИНА : XS(US2-4),S(US4-6),M(US8-10),L(US12-14),XL(НИ 16-18),2 XL(20-22)3 XL(24-).Многу солидна боја фустани на располагање за вашиот избор.Додај на листата на желби, ние ќе ги ажурира нова боја。. 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : Имаме што се покриени!удобно изградени & поддржан од 30 ден 'се допаѓа или вашите пари назад гаранција.Или сте љубители на производ или имате право на целосна наплата.Опис : Посебни Strapless/V деколте/Појас дизајн е направен од високо квалитетни материјали, трајни производи за вашата дневна носи!Ова е одличен подарок за вашите љубовници или себе си.Сезона : Пролет/Есен/Winte Пол : Жените Стил : Дневно/Неврзан Материјал : Полиестер Шаблон Тип : Цврсти Ракав должина : Долги Ракави Деколте : V деколте Фустан Должина на : Редовната Декорација : Појас Силуета : Изгубат Она што ќе добиете за : 1 X Фустан Големина : S Биста : 108cm/42.52" Должина : 96cm/37.80" Ракав : 52cm/20.47" Рамо : 56.5 cm/22.24" Големина : M Биста : 112cm/44.09" Должина : 97cm/38.19" Ракав : 53cm/20.87" Рамо : 57.5 cm/22.64" Големина : L Биста : 116cm/45.67" Должина : 98cm/38.58" Ракав : 54cm/21.26" Рамо : 58.5 cm/23.03" Големина : XL Биста : 120cm/47.24" Должина : 99cm/38.98" Ракав : 55cm/21.65" Рамо : 59.5 cm/23.43".

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат