.

.

New
НА PHLX 1N5347BG 1N5347B Серија 5 W 1 10 V Axial Zener Напонски Регулатор Диоди - СЛУЧАЈ-017AA - 25 item(s)

НА PHLX 1N5347BG 1N5347B Серија 5 W 1 10 V Axial Zener Напонски Регулатор Диоди - СЛУЧАЈ-017AA - 25 item(s)

DEN 1720.80

Количина на стоки
Достапно

Power Dissipation Limit-Max : 5 W. Working Voltage-Околија : 10 V. Forward Current : 1 A. Forward Voltage : 1.2 V. Reverse Current Max : 5 µA. 1 N5347 B Серија 5 W 1 10 V Axial Zener Напонски Регулатор Диоди - СЛУЧАЈ-017 AA * * * * * * * За повеќе информации погледнете на спецификација лист се наоѓа во 'Downloads' подолу на слика *****.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат